Odzyskiwanie danych ze wszystkich nośników

Dysponujemy jednym z najlepiej wyposażonych laboratoriów technicznych w zakresie odzyskiwania danych. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi urządzeniami, programami, narzędziami, specjalnymi pomieszczeniami wyposażonymi w komory bezpyłowe (używane również do serwisowania wysokiej klasy optyki i sprzętu foto-video). Posiadamy ogromne możliwości w zakresie odzysku danych.

Odzyskujemy dane z dysków twardych, kart pamięci, pendrivów, telefonów, macierzy RAID, serwerów i serwerków NAS, dysków SSD, uszkodzonych tebletów i wszystkiego co generalnie zawiera ważne dane. Przez lata pracy udało nam się dokonać tysięcy pomyślnych odzysków. Dysponujemy licznymi referencjami ze znanych i szanowanych instytucji, firm – m.in. Politechniki Warszawskiej, uczelni Łazarskiego, Polskiej Akademii Nauk, Związku Banków Polskich, Skanski.

Bezpłatna diagnoza

Tak gdzie firmy żądają setek złotych za samo sprawdzenie urządzenia, my realizujemy diagnostykę bezpłatnie i terminowo. Mamy wiele sukcesów w odzyskiwaniu danych i dlatego nie zarabiamy na diagnostyce.

Portfolio które robi wrażenie

Z naszych usług korzystały ogólnopolskie organizacje i firmy. Jednak nie tylko - naszymi klientami są także potężne prywatne firmy.

Kreatywność i zmysł

Niedoświadczona osoba, może łatwo uszkodzić i utracić na zawsze Twoje dane, nie ryzykuj. Posiadamy potrzebne zaplecze i dozę kreatywności, która pozwala nam odzyskiwać dane z najtrudniejszych sytuacji.

ZADZWOŃ DO NAS

TELEFON: 22 113 40 88

info@ivitercenter.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY: Pl. Konstytucji 5

PRACUJEMY

    • Poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

  • Sobota: 10.00 – 15.00