Serwis audio

Ta dziedzina naszej działalności stanowi nasze oczko w głowie. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy koncentrują się na tym zagadnieniu. Naprawiamy zarówno sprzęt bardzo nowoczesny, jak również starszy, historyczny typu vintage.

Przez nasze ręce przeszły już tysiące urządzeń – gramofonów, wzmacniaczy, odtwarzaczy CD, magnetofonów, szpulowców, amplitunerów, profesjonalnych urządzeń audio. Staramy się aby nasze naprawy audio za każdym razem stanowiły kompleksową renowację, konserwację każdego zleconego nam urządzenia.

Naprawa i wymiana

Wszystkie marki i wszystkie urządzenia - nie obawiamy się żadnej naprawy. Bogate zaplecze techniczne i doskonały zespół pozwalają nam przywracać do życia absolutnie wszystkie sprzęty!

Renowacja wiekowych sprzętów

Część zakurzonych urządzeń na waszych strychach, to prawdzie KLASYKI! Czasem, odświeżenie takiego sprzętu to czysta inwestycja - bo dawne sprzęty audio rosną w cenie wraz z wiekiem, jak dobre wino.

Wymiana przetworników i driverów

Przez lata nabyliśmy unikatowe umiejętności i wiedzę, która pozwala nam naprawiać słuchawki KAŻDEJ firmy, rozpracowaliśmy w szczegółach marki, których inni nawet nie chcą się podjąć.

ZADZWOŃ DO NAS

TELEFON: 22 113 40 88

info@ivitercenter.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY: Pl. Konstytucji 5

PRACUJEMY

    • Poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

  • Sobota: 10.00 – 15.00