Serwis laptopów

Naprawiamy laptopy wszystkich marek. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami, mikroskopami stereoskopowymi, stacjami lutowniczymi, stacją BGA.

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę, również najbardziej zaawansowaną. Wykonujemy również konserwacje komputerów, reinstalację systemu operacyjnego, okresowe czyszczenie układu chłodzenia, wymianę pasty termoprzewodzącej.

Wymiana komponenetów

Czas płynie, a laptop działa coraz wolniej? Czas to kwestia zużycia jego elementów, nie tylko solidnego czyszczenia i konserwacji. Znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązania przyspieszenia Twojego sprzętu!

Zalane sprzęty

Nie od dziś wiadomo, że laptopy przyciągają do siebie ciecze, od herbaty po piwo. Czasem ryż i suszenie nie starczą - podejmiemy próbę ratunku Twojego sprzętu, zarówno poprawiając połączenia elektryczne jak i korzystając z myjki ultradźwiękowej. ZAWSZE MOŻEMY RATOWAĆ TWOJE DANE.

BGA

Lutujemy, wymieniamy, robimy reballing na wysoce wyspecjalizowanych, drogich lutownicach przeznaczonych do lutowania tych układów. Jesteśmy absolutną czołówką firm zajmujących się skutecznymi rozwiązaniami dla układów BGA.

ZADZWOŃ DO NAS

TELEFON: 22 113 40 88

info@ivitercenter.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY: Pl. Konstytucji 5

PRACUJEMY

    • Poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

  • Sobota: 10.00 – 15.00

113