Serwis naprawa automatyki przemysłowej oraz profesjonalnej elektroniki

Jesteśmy kompleksowo przygotowanymi elektronikami. Dysponujemy potężnym zapleczem warsztatowym, pomiarowym, laboratoryjnym. Nasza drużyna składa się z najwyższej klasy specjalistów zdolnych rozpoznać, zrozumieć i usunąć absolutnie każdą możliwą do naprawy usterkę sprzętu elektronicznego.

Z tego względu bardzo polecamy nasze usługi w zakresie trudnych i niestandardowych napraw, również tych w których kluczowy jest czas reakcji. Jesteśmy gotowi działać natychmiast, w przypadku każdego trudnego zapytania. Prosimy o kontakt z nami i o możliwie dokładne przedstawienie zaistniałego problemu. Postaramy się pomóc w każdej, nawet bardzo trudnej sytuacji.

Poradź się przez telefon

Są wypadki, gdy Twoje urządzenie wykonuje bardzo specyficzne zadanie. Gdy pojawia się awaria, wyniki w google oscylują w okolicach ZERA. Zadzwoń do nas - doradzimy najlepszą drogę rozwiązania problemu 22 290 41 14

Transport

Niektóre elementy urządzeń są wyjątkowo skomplikowane i delikatne, zanim postanowisz je do nas przywieźć, lub wysłać kurierem, ZAPYTAJ O SPOSOBY ZABEZPIECZANIA SWOJEGO SPRZĘTU.

Własne konstrukcje

Masz sprzęt stworzony na zamówienie, lub przez Ciebie samego? Pomożemy, w przypadku usterek i uszkodzeń możesz na nas polegać - BRAK MANUALU NIE JEST DLA NAS PRZESZKODĄ.

ZADZWOŃ DO NAS

TELEFON: 22 113 40 88

info@ivitercenter.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY: Pl. Konstytucji 5

PRACUJEMY

    • Poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

  • Sobota: 10.00 – 15.00