Sklep komputerowy

Nasz sklep komputerowy wyposażony będzie w podstawowe podzespoły i akcesoria komputerowe. Aktualnie z racji prowadzonej przez nas działalności w zakresie odzyskiwania danych oraz serwisu niezbędne były nam do bieżącej pracy nośniki danych.

W naszym sklepie dostępne będą dyski twarde, karty pamięci, pendrivy. Będziemy starali się tak dobierać dostępne w ofercie produkty aby zminimalizować ryzyko utraty danych (oczywiście nie jesteśmy w stanie tego zagwaratnować). 

Dział komputerowy naszego marketu w miarę rozwoju będzie poszerzał swój asortyment o akcesoria komputerowe, pokrowce, zasilacze, pamięć operacyjną, myszki, klawiarury i inne przydatne akcesoria, urządzenia.

Szeroki asortyment

Cały czas wyposażamy nasz sklep w nowy asortyment, to rozbudowany proces prowadzący nas do absolutnego LIDERSTWA w zakresie dostępnych części i komponentów. ODWIEDZAJ NASZ SKLEP REGULARNIE!

Dostawa

Możliwa jest dostawa części na określony przez Ciebie wcześniej adres - możesz zarówno dokonać przedpłaty, jak i opłacić paczkę przy odbiorze.

Odbiór na miejscu

Nie czekaj na dostawę - przyjdź i przechadzaj się dowolnie w naszym bogato wyposażonym sklepie, nasza załoga postara się pomóc w każdym przypadku!

ZADZWOŃ DO NAS

TELEFON: 22 113 40 88

info@ivitercenter.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY: Pl. Konstytucji 5

PRACUJEMY

    • Poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00

  • Sobota: 10.00 – 15.00